Nuomos sąlygos

Fiziniams asmenims:

1. Nuomojantis pirmą kartą yra sudaroma inventoriaus nuomos sutartis;

2. Nuomininkas turi pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;

3. Nuomininkas pasirašo sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo bei duomenų tikrinimo UAB „Creditinfo Lietuva“ sistemoje ir sutinka, jog fizinio asmens duomenys bus naudojami tik šiems tikslams;

4. Nuomotojas turi teisę reikalauti iš Nuomininko finansinio saugumo garanto (Užstato). Nuomotojas gali pats nustatyti užstato dydį, tačiau jis neturi viršyti inventoriaus įsigijimo vertės.

Užstatą galima palikti grynaisiais pinigais arba bankiniu pavedimu (atsiskaičius už nuomą grynaisiais pinigais užstatas grąžinamas iš karto, o atsiskaičius bankiniu pavedimu užstatas grąžinamas per 1-2 darbo dienas į banko sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas).

5. Nuomininkas privalo grąžinti inventorių pilnai sukomplektuotą, techniškai tvarkingą, be gedimų ir švarų. Nuomininkas grąžina nuomotojui inventorių tokios komplektacijos, kiekio ir būklės (atsižvelgiant į natūralų nusidėvėjimą), kokios jį gavo iš nuomotojo. Apie inventoriaus gedimą nuomininkas privalo nedelsiant informuoti UAB „Įrankis.lt” atstovą.

6. Grąžinus inventorių nuomininkas privalo sumokėti sutartą nuomos mokestį bankiniu pavedimu arba grynaisiais pinigais;

7. Nuomotojas turi teisę neišduoti nuomininkui inventoriaus, jei šis atsisako pateikti reikalingus asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus, sumokėti užstatą ar turi skolinių įsipareigojimų;

8. Inventorių privaloma grąžinti iki sekančios dienos 10:00 val. (priešingu atveju bus skaičiuojama nuoma už negrąžintą inventorių).

Juridiniams asmenims:
Dėl inventoriaus nuomos sutarties pasirašymo sąlygų kreiptis telefonu arba atvykus į UAB „Įrankis.lt” padalinius:

Kaunas – Lukas +370 60 656721
Vilnius savanorių pr. – Gintarė +370 682 34949
Vilnius didžiosioji riešė – Eimantas +370 686 99577
Klaipėda – Aurimas +370 64 613651